Agenda deze week

22 november 2019
  • Old Stars 

  • 18:30 uur -iVrijspelen jeugd 
    Locatie: Taverzo, Willem-Alexanderplantsoen 4, 2713 VM Zoetermeer, Nederland

  • 20:00 uur -iSVN 4 - Taverzo 10  
    Locatie: Naaldwijk

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 2 - Vriendenschaar 1  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTOGB 4 - Taverzo duo 13  
    Locatie: Berkel en Rodenrijs

  • 20:15 uur -iTaverzo 8 - Salamanders 6  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 9 - Gorkum 3  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 11 - HTTV-070 3  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iDordrecht 2 - Taverzo 6  
    Locatie: Dordrecht

  • 20:15 uur -iTwenty-one Up 1 - Taverzo duo 1  
    Locatie: Rotterdam

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 5 - Pingwins 2  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo 7 - Flamingo's 1  
    Locatie: Zoetermeer

23 november 2019
  • 10:00 uur -iTaverzo Jeugd 5 - Smash (M) 2  
    Locatie: Zoetermeer

  • 10:00 uur -iTaverzo Jeugd 3 - Alexandria '66 2  
    Locatie: Zoetermeer

  • 10:00 uur -iTaverzo Jeugd 4 - Avanti 1  
    Locatie: Zoetermeer

  • 10:00 uur -iTaverzo Jeugd 7 - TOGB 5  
    Locatie: Zoetermeer

  • 14:30 uur -iAlexandria ‘66 3 - Taverzo 4 
    Locatie: Rotterdam

  • 15:00 uur -iBeneluxGroup Taverzo Jeugd 2 - TOGB 2  
    Locatie: Zoetermeer

  • 15:00 uur -iTaverzo 3 - Vriendenschaar 3  
    Locatie: Zoetermeer

  • 15:00 uur -iBeneluxGroup TAVERZO 2 - JCV 1  
    Locatie: Zoetermeer

  • 15:00 uur -iBeneluxGroup Taverzo Dames 1 - Hilversum 1 
    Locatie: TAVERZO Willem-Alexanderplantsoen 4 2713 VM Zoetermeer Nederland

  • 15:00 uur -iBeneluxGroup TAVERZO 2 - JCV 1  
    Locatie: Zoetermeer

  • 15:00 uur -iBeneluxGroup Taverzo Jeugd 2 - TOGB 2  
    Locatie: Zoetermeer

  • 17:00 uur -iEredivisie: Salamanders 1 - BeneluxGroup Taverzo 1 
    Locatie: Tafeltennisvereniging 'De Salamanders', Veenbes 17, 2291 NT Wateringen, Nederland

24 november 2019
  • Reservering NSM B Halve Finale 

25 november 2019
  • 55+ Groep 

  • 19:45 uur -iTTVB 3 - VVV 1 
    Locatie: Zoetermeer

  • 19:45 uur -iTTVB 4 - TVZ 4 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:00 uur -iPhoenix 1 - Taverzo 7  
    Locatie: Delft

  • 20:00 uur -iSalamanders 12 - Taverzo duo 14  
    Locatie: Wateringen

  • 20:00 uur -iTTVA 4 - Taverzo duo 10  
    Locatie: Alblasserdam

  • 20:00 uur -iVVV 4 - TTVB 5 
    Locatie: Leidschendam

  • 20:15 uur -iScyedam 3 - Taverzo duo 16  
    Locatie: Schiedam

  • 20:15 uur -iVVV 8 - Taverzo duo 11  
    Locatie: Leidschendam

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 12 - HTTV-070 5  
    Locatie: Zoetermeer

26 november 2019
  • 55+ Groep 

  • 19:45 uur -iDOING 1 - Taverzo 6  
    Locatie: Zoetermeer

  • 19:45 uur -iDOING 2 - Taverzo duo 3  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 7 - Salamanders 6  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 17 - DOING 6  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 6 - VVV 2  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:30 uur -iSETT 4 - Taverzo duo 18  
    Locatie: Den Haag

27 november 2019
  • 20:00 uur -iAlexandria '66 1 - Taverzo duo 1  
    Locatie: Rotterdam

28 november 2019
  • 55+ Groep 

  • 19:45 uur -iTVZ 1 - TTVB 1 
    Locatie: Den Haag

  • 19:45 uur -iTVZ 3 - TTVB 2 
    Locatie: Den Haag

  • 20:00 uur -iSIOK 3 - Taverzo duo 15  
    Locatie: Nootdorp

  • 20:00 uur -iDe Treffers (M) 1 - Taverzo 5  
    Locatie: Melissant

  • 20:15 uur -iTaverzo 10 - HTTV-070 8  
    Locatie: Zoetermeer

Agenda (maandweergave)