TAVERZO - Tafeltennisvereniging Zoetermeer

Home Contact

Goede competitiestart Hoofdklasseteams senioren

terug naar overzicht

Twee van de drie vlaggenschepen bij de senioren kwamen vrijdagavond in actie in de Hoofdklasse. Zowel Taverzo 2 (uit tegen Vriendenschaar) als Taverzo 3 kwamen tot verrassende 8-2 zeges. Taverzo 1 komt zaterdag in actie in Rotterdam bij AA-Drink/FvT.


Vriendenschaar 3 - Taverzo 2 (hoofdklasse): 2-8
Het nieuwe Taverzo 2 (Edu Lamtara, Chris van der Deijl en Matthieu Wegh) had stiekem van te voren op een kleine overwinning gehoopt. Een jaar geleden speelde team 2 (toen in de formatie Marco, Elten en Matthieu) 5-5 gelijk tegen dit Vriendenschaarteam.

De afgelopen weken hebben de reserves van Taverzo vele trainingsuren gemaakt en meegedaan aan een aantal vriendschappelijke wedstrijden (toernooien) . Daardoor toch het optimisme voor een overwinning.

Nu half september zit de griep echter in de lucht en aangekomen bij Vriendenschaar hoorden wij direct dat kopman Huisman, die er een jaar geleden drie won, nu met griep op bed lag. In zijn plaats speelde Marcel Snippe.

Fristi (a.k.a. Chris)  begon wat zenuwachtig zijn eerste wedstrijd tegen Sander Vergeer. Sander had vorig jaar 0 uit 12 gehaald maar na later bleek was veel last van bloedarmoede vorig seizoen daar mede debet aan.  Sander won met 11-6 in de 5e game.

Ook zijn 2e partij speelde Chris in een vijfsetter, maar nu won hij in een prima partij van Michel Nieuwveld (a.k.a. Fransje Bauer).  In Chris'3e wedstrijd won hij overtuigend van Marcel Snippe. Al met al een prima debuut van Chris in de hoofdklasse!

Edu liet vrijdagavond zien dat hij zich snel thuisvoelde bij Vriendenschaar. Edu traint 2 keer in de week bij Ilac dat op 200 meter afstand van de nieuwe zaal van Vriendenschaar ligt. Aduh (a.k.a. Edu) hoefte deze avond inclusief de dubbel slechts 1 game af te staan en dat was in zijn eerste wedstrijd tegen Marcel. Aduh heeft de afgelopen weken veel vorderingen gemaakt en gaat dit seizoen vast en zeker nog voor veel mooie overwinningen zorgen!

Dr. Flipper (a.k.a. Macho man) kon in zijn eerste wedstrijd direct revanche nemen op Fransje Bauer. Vorig jaar moest Matthieu Frans nog feliciteren. Ook Marcel Snippe was snel ingerekend, maar toen dr Flipper in de laatste wedstrijd van de avond al zat de denken aan een 9-1 overwinning, wilde Sander Vergeer niet meewerken en haalde Sander verrassend de mooiste toverballen tevoorschijn. Dr Flipper kon zelfs geen game winnen. Toch was ook dr Flipper tevreden met zijn 2 overwinningen!

Al met al (inclusief de 3-0 overwinning in de dubbel door Edu en Matthieu) is de 2-8 uitoverwinning een fantastisch resultaat! Komende vrijdag wacht de confrontatie met topfavoriet Pecos, dat met Ronald Rijsdorp, Friso Reitsma en Twan Schippers waarschijnlijk het sterkste team uit de hoofdklasse is.

Verslag: Matthieu Wegh

Campai Interactive 2009 - 2010
Over ons Copyright