TAVERZO - Tafeltennisvereniging Zoetermeer

Home Contact

Taverzo Hall of Fame

Een nieuwe onderdeel binnen de Taverzowebsite: de Taverzo Hall of Fame. Dit gedeelte is nog in opbouw. Aanvullingen, verbeteringen en suggesties zijn uiteraard welkom. We beginnen met de samenstellingen van de eerste teams van de club door de jaren heen. Tussen haakjes staat de klasse waarin Taverzo toen uitkwam.

 





Clubkampioenen Taverzo

jaar

jeugd

senioren

1962/63

 

 

d/h

Thijs Hin (1e clubkampioen)

1963/64

 

 

d/h

H. van Eekelen

1964/65

 

 

d/h

Wim Zeegers

1965/66

 

 

d/h

Wim Zeegers

1966/67

 

 

d/h

P. ten Kortenaar

1968

 

 

d/h

Wim Zeegers

1969

m/j

Steven ten Cate (1e clubkampioen jeugd)

d/h

P. Verheij

1970

m/j

Steven ten Cate

d/h

Jan Willem de Gast

1971

m/j

Jos den Hollander

d/h

Piet Hierck

1972

m/j

Wilco Haanstra

d/h

Albert Kaandorp

1973

m/j

Wilco Haanstra

d/h

Jan Willem de Gast

1974

m/j

Rob Cattel

d/h

Jan Willem de Gast

1975

m

Ankie Pelle (1e meisjeskampioene)

d/h

Raymond van der Waall

 

J

Rob Cattel

 

 

1976

m

Carolien van Eerde

d

Sibylle Bitter (1e dameskampioene)

 

J

Rob Cattel

h

Raymond van der Waall

1977

m

Leonieke Goutier

d

Irma Stoffels

 

j

Marcel van de Berg

h

Hans Hoek

1978

m

Esther van de Weide

d

Irma Stoffels

 

j

Cor Ririmasse

h

Hans Hoek

1979

m

Carolien van Eerde

d

Miriam Achterberg–van der Poel

 

j

Cor Ririmasse

h

Folkert Kuipers

1980

m

Carolien van Eerde

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

j

Erik Jacobs

h

Folkert Kuipers

1981

m

Anniek Remijn

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

j

Bob Becker Hof

h

Folkert Kuipers

1982

m

Anita Houtzager

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

j

Bob Becker Hof

h

Cor Ririmasse

1983

m

Petra Vermeer

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

j

Marco Vermeer

h

Cor Ririmasse

1984

m

Diana Henneken

d

Anita Houtzager

 

j

Edward Kitselaar

h

Cor Ririmasse

1985

m

Diana Henneken

d

Christine van Soest

 

J

Dick Bouwmeester

h

Nico Peerdeman

1986

m

Anouk van Rijn

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

j

Paul v.d. Helm

h

Dick Bouwmeester

1987

m

Ingrid van Graafeiland

d

Anita Houtzager

 

j

Jeroen Dekker

h

Rinus Traanman

1988

m

Ingrid van Graafeiland

d

Carolien van Eerde

 

J

Jeroen Dekker

h

Jerry van Noort

1989

m/j

Ronald Peeters

d

Irene Dammann

 

 

 

h

Folkert Kuipers

1990

 

?

d/h

Folkert Kuipers

1991

m

Chantal Limbeek

d

Carolien van Eerde

 

j

Freek Werner

h

Nico Peerdeman

1992

m/j

Freek Werner

d/h

Patrick van der Kruk

1993

m/j

Vincent Janssen

d/h

Marco van der Meijden

1994

m/j

Oscar van Blaaderen

d/h

?

1995

m/j

Vincent Wijtman (B-klasse, A-klasse niet gespeeld)

d/h

Marco van der Meijden

1996

m/j

Hokwan Kan

d/h

Marco van der Meijden

1997

m/j

Hokwan Kan

d/h

Marco van der Meijden

1998

m/j

Sander de Harder

d/h

Marco van der Meijden

1999

m/j

?

d/h

Marco van der Meijden

2000

m/j

?

d/h

Marco van der Meijden

2001

m/j

?

d/h

Elten Roos

2002

m/j

Jos Verhaegen

d/h

Elten Roos

2003

m/j

Jos Verhaegen

d/h

Oscar van Blaaderen

2004

m/j

Marco Koetsier

d/h

Oscar van Blaaderen

2005

m/j

Marco Koetsier

d/h

Elten Roos

2006

m/j

Semir Korac

d/h

Elten Roos

2007

m/j

Semir Korac

d/h

Dennis Moerkerken

2008

m/j

Semir Korac

d/h

Dennis Moerkerken

2009

m/j

Justin van den Bout

d/h

Semir Korac

2010

m/j

Robert Koetsier

d/h

Marco Koetsier

2011

m/j

Robert Koetsier

d/h

Marco Koetsier

2012

m/j

Sander Roggeveen

d/h

Marco Koetsier

2013

m/j

Dennis van Bebber

d/h

Elten Roos

2014 m/j Martijn van der Heide d/h Elten Roos

 

 Zoetermeers kampioenen

jaar

jeugd

senioren

1975

m/j

Rob Cattel

d

Mw. Boorsma (UBT-Den Haag)

 

 

 

h

v. Velzen (PIT ’54)

1976

 

niet gespeeld

d

Sibylle Bitter

 

 

 

h

Ronald Sjardijn (Steeds Hoger/TSB)

1977

 

niet gespeeld

d

Miriam Achterberg-van der Poel (Avanti)

 

 

 

h

Ronald Sjardijn (Steeds Hoger/TSB)

1978

 

niet gespeeld

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

 

 

h

Ronald Sjardijn (Steeds Hoger/TSB)

1979

 

niet gespeeld

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

 

 

h

Hans Hoek

1980

m

Anita Houtzager

d

Christine van Soest (Wibats)

 

j

Erik Jacobs

h

Ronald Sjardijn

1981

M

Anita Houtzager

d

?

 

j

Erik Jacobs

h

?

1982

m

Madeleine Pelle

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

J

Dick Bouwmeester

h

Folkert Kuipers

1983

m

Anniek Remijn

d

Miriam Achterberg-van der Poel

 

j

Bob Becker Hof

h

Cor Ririmasse

1984

m

Ingrid van Graafeiland

d/h

Wim den Elsen

 

j

Robert-Jan Oskam

 

 

1985

m

Diana Henneken

d

Carolien van Eerde

 

j

Bart van Bergen

h

Hans Goudriaan

1986

m

Diana Henneken

d

Miriam Achterberg

 

j

Gerco Kanbier

h

John Kobes

1987

m

Ingrid van Graafeiland

d

Carolien van Eerde

 

j

Martin Groenewold

h

Jerry van Noort

1988

m

Anouk van Rijn

d

Carolien van Eerde

 

j

Jeroen Dekker

h

Folkert Kuipers

1989

m

Anouk van Rijn

d

Ilse Boots

 

j

Patrick Rietmeijer

h

Martin Groenewold

1990

m

?

d

Carolien van Eerde

 

j

?

h

Marco van der Meijden

1991

m

Chantal LImbeek

d

Carolien van Eerde

 

j

Paul Kanbier

h

Marco van der Meijden

1992

m/j

Freek Werner

d/h

Martin Groenewold

1993

m/j

Vincent Janssen

d/h

Martin Groenewold

1994

m/j

Vincent Janssen

d/h

Marco van der Meijden

1995

m/j

Geen inschrijving in hoogste klasse, titel en wisselbeker niet uitgereikt

d/h

Marco van der Meijden

1996

m/j

Sander de Harder (Doing)

d/h

Marco van der Meijden

1997

m/j

Sander de Harder (Doing)

d/h

Marco van der Meijden

1998

m/j

Sander de Harder

d/h

Marco van der Meijden

1999

m/j

?

d/h

Marco van der Meijden

2000

m/j

?

d/h

Marco van der Meijden

2001

m/j

?

d/h

Marco van der Meijden

2002

m/j

?

d/h

Oscar van Blaaderen

2003

m/j

Marco Koetsier

d/h

John van Spengen

2004

m/j

?

d/h

John van Spengen

2005

m/j

?

d/h

?

2006

m/j

?

d/h

Elten Roos

2007

m/j

Semir Korac

d/h

Marco van der Meijden

2008

m/j

Semir Korac

d/h

John van Spengen

2009

m/j

Roland Haalman

d/h

Justin van den Bout

2010

m/j

Davey Sebo

d/h

Justin van den Bout

2011

m/j

Robert Koetsier

d/h

Nathan van der Lee

2012

m/j

Sander Roggeveen

d/h

Nathan van der Lee

2013

m/j

Martijn van der Heide

d/h

Dennis Moerkerken

         
Campai Interactive 2009 - 2010
Over ons Copyright