Agenda deze week

22 februari 2018
  • 55+ Groep 

  • Training jeugd / Trainer: Wianka Overbeeke & Robin Groen 

  • Training jeugd / Trainer: Wianka Overbeeke 

  • 20:00 uur -iPingwins 3 - Taverzo duo 7  
    Locatie: Den Haag

  • 20:00 uur -iDocos 9 - Taverzo duo 16  
    Locatie: Leiden

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 6 - TTVN Nieuwkoop 2  (Tafel 1) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo 10 - Spinmill 1  (Tafel 2) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 2 - Vriendenschaar 3  (Tafel 3) 
    Locatie: Zoetermeer

23 februari 2018
  • 20:00 uur -iATTC Evo-Repro 4 - Taverzo 11  
    Locatie: Alphen aan den Rijn

  • 20:00 uur -iSalamanders 11 - Taverzo duo 14  
    Locatie: Wateringen

  • 20:00 uur -iDocos 7 - Taverzo duo 11  
    Locatie: Leiden

  • 20:15 uur -iVVV 5 - Taverzo 6  
    Locatie: Leidschendam

  • 20:15 uur -iVVV 3 - Taverzo 7  
    Locatie: Leidschendam

  • 20:15 uur -iTaverzo 5 - Taveba 2  (Tafel 4) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo 4 - Salamanders 5  (Tafel 2) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 1 - Alexandria '66 2  (Tafel 1) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 4 - Avanti 1  (Tafel 3) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 16 - De Treffers (R) 1  (Tafel 5) 
    Locatie: Zoetermeer

24 februari 2018
  • 9:15 uur -iTavernie 1 - Taverzo Jeugd 5  
    Locatie: Nieuwland

  • BARDIENST - Christa van Gemeren 

  • 10:00 uur -iTaverzo Jeugd 9 - ATTC Evo-Repro 2  
    Locatie: Zoetermeer

  • 10:00 uur -iTaverzo Jeugd 8 - VVV 7  
    Locatie: Zoetermeer

  • 10:00 uur -iTaverzo Jeugd 11 - Rijnsoever 8  
    Locatie: Zoetermeer

  • 10:30 uur -iSalamanders 1 - Taverzo Jeugd 6  
    Locatie: Wateringen

  • 12:30 uur -iDOING 3 - Taverzo Jeugd 10  
    Locatie: Zoetermeer

  • 13:00 uur -iSmash (M) 1 - Taverzo Jeugd 4  
    Locatie: Monster

  • 14:00 uur -iHercules 2 - Enjoy&Deploy Taverzo 2  
    Locatie: Terborg

  • 14:00 uur -iTwenty-one Up 1 - Taverzo Jeugd 7  
    Locatie: Rotterdam

  • 15:00 uur -iEnjoy&Deploy Taverzo Jeugd 2 - Tanaka 1  
    Locatie: Zoetermeer

  • 15:00 uur -iEnjoy&Deploy Taverzo Jeugd 1 - Olympia (E) 1  
    Locatie: Zoetermeer

  • 15:00 uur -iEnjoy&Deploy Taverzo Jeugd 3 - Treffers (A) 1  
    Locatie: Zoetermeer

  • 15:00 uur -iEnjoy&Deploy Taverzo Dames 2 - De Toekomst 1  (Tafel 1) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 15:00 uur -iTaverzo 3 - Pecos 4  (Tafel 2) 
    Locatie: Zoetermeer

25 februari 2018
  • Eredivisie: Enjoy & Deploy Taverzo - Salamanders 

26 februari 2018
  • Scholentoernooi 

  • Geen Jeugdtraining ivm vakantie 

  • 19:45 uur -iTTVB 2 - SALM 4. (Tafel 1) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:00 uur -iSmash (M) 3 - Taverzo duo 15  
    Locatie: Monster

  • 20:00 uur -iSalamanders 5 - Taverzo 4  
    Locatie: Wateringen

  • 20:00 uur -iReflex (L) 2 - Taverzo duo 9  
    Locatie: Lisse

27 februari 2018
  • 9:30 uur -i55+ groep 
    Locatie: Taverzo, Willem-Alexanderplantsoen 4, 2713 VM Zoetermeer, Nederland

  • Geen Jeugdtraining ivm vakantie 

  • 20:00 uur -iScylla 1 - Taverzo duo 4  
    Locatie: Leiden

  • 20:00 uur -iPijnacker 1 - Taverzo 10  
    Locatie: Pijnacker

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 7 - Salamanders 5  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 2 - Twenty-one Up 1  (Tafel 1) 
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 15 - NN Rotterdam 5  
    Locatie: Zoetermeer

  • 20:15 uur -iTaverzo duo 5 - Pingwins 2  
    Locatie: Zoetermeer

28 februari 2018
  • Geen Jeugdtraining ivm vakantie 

  • Training Senioren Landelijk t/m 3e klas olv Jochem de Hoop 

  • Seniorentraining 4e klas en hoger olv Jochem de Hoop 

Agenda (maandweergave)